Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Sıfır Müşteri Memnuniyeti Politikası

Türkiye’nin E-ticaret Yazılım Şirketlerinden biri olan Ticimax Mağdurları Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayetiim var Bloklarında uğradıkları maddi zararın boyutunu anlatmak için kamuoyu oluşturmaya çalışıyor.

Şikayetim Var kullanıcısı Kağan Bey Ticimax için ”Sıfır müşteri memnuniyeti politikasıyla hareket eden bu firma” diyerek devam ediyor ;

Sıfır müşteri memnuniyeti politikasıyla hareket eden bu firma, kendilerine 20-30 TL ( ki bu ücreti karşılamayı teklif ettik ) bile maliyeti olmayacak bir işlem için müşterisinden **00 TL para talep ediyor, almış olduğumuz internet sitesi alan adı için değişiklik yapmamız gerekli oldu daha 2 aylık bir firmayız tek sefere mahsus en azından bununla ilgili yardımcı olmalarını istedik ama bu işlem tamamen onların elinde olduğu için bunu bize karşı kullanmayı tercih ettiler.

Firma olarak aldığımız karar Ticimax ile bir daha çalışmamak olacaktır. Şimdi buraya diğer tüm şikayetlerde olduğu gibi kopyala/yapıştır ”bu sözleşmenizde belirtilmiştir” cevabını yazacaklarına da şüphemiz yok. Ayrıca güncel fiyatı şu anda *.000 TL gibi bir rakam olan Special ekstra paketi kullanıyoruz.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-sifir-musteri-memnuniyeti-politikasi 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.