Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Paramı Aldı Hizmet Yok

Türkiye’nin E-ticaret Yazılım Şirketlerinden biri olan Ticimax Mağdurları Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayetim var Bloklarında uğradıkları maddi zararın boyutunu anlatmak için seslerini duyurmaya çalışıyorlar.

Şikayetim Var kullanıcısı Güney Bey yaşadığı sıkıntıları şöyle ifade ediyor ;

2020 aralık ayında yeni kuracağım e ticaret satış firması için Ticimax firması ile görüştüm ve bu işlerden anlamadığımı ve acemi olduğumu üstüne basa basa söyledim. Başlayacağım bu iş için bir paket talep ettim. İçeriğini inceleme fırsatı dahi tanımadan bugün son gün (18 Aralık) indirimli fiyat için diyerek kartımdan **00 TL’yi çektiler. Ticimax’i tercih etmemin tek sebebi sitenin kurulumu için yazılımcı yardımcı gerekmeden hazır şablonlar vs ile kendiniz ürün ekleyip satışa başlayabilirsiniz vaadi oldu. Hatta örnek firmalar gösterip bu tarz site istiyorum dedim. O günden itibaren ne site kurulumu ne destek ne başka bir şey için yardım edilmedi. Benden ekstra para istediler. Özel tasarım vs için diye. Altı üstü 5-10 ürün resim ekleyerek satışa başlayacaktım. Defalarca paramı iade istedim vermediler.

İhtiyacımın üstünde bir paket verdiniz bari paketi düşürün dedim yapmadılar. Neredeyse 1 yıl dolacak her ay *** TL para ödüyorum ve 1 kez olsun aramadılar. Site yok satış yok haybeye **00 TL ödüyorum. Psikolojimi bozdular. Para ödedikten sonra yardım edeceğiz bakarız vs diye baştan savıyorlar. Her şey lafta kalıyor. Benden tek bir hizmet dahi vermeden alınan ücreti iade istiyorum. Önceki şikayetimi 30 dakika dil döküp kaldırttılar. O günden sonra ne arayan ne soran. Paramı iade etmedikleri sürece bu yaptıklarını herkese duyuracağım.

Güney Bey’in diğer bir yorumu ;

15 gün demo falan gibi bir uygulama olmadığı gibi aldığım günden beri herhangi bir destekte bulunulmadı. Birkaç kez telefonda aradım bir iki kere de destek talebi açtım. Ticimax e ticarete yeni girmek isteyen biri olarak zaafımdan faydalanmış ve benim başvurumu kendi çıkarına kullanmıştır. E ticaret sitesi kuracağım acemiyim ne yapmayalım dedim. ** TL yi aldıktan sonra defalarca bu benim beklediğim gibi değil dememe rağmen biz size yardımcı olacağız vs oyalamalarla bir ay bekletildim. Israrla bu hizmeti kullanmadığım ve kullanamayacağım dememe rağmen 10 ay ne arandım ne soruldum. Ticimax bu yaklaşımıyla kalitesini gözler önüne sermiştir. Ödediğim binlerce liranın karşılığında aldığım sadece koca bir hiç. Bana 15 gün kullanın sonra ödeme yapın deselerdi asla bulamazdim.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini inceleyebilirsiniz. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-parami-aldi-hizmet-yok 

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

 

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.