Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Omni Pakette Bulunan Varyant Problemleri

Ticimax E Tcaret Paketleri ve Ticimax Yazılım Mağdur Kullanıcıları, Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayet Bloklarında Seslerini duyurmaya ve problemlerine çözüm üretmeye çalışıyor. Çok ciddi maddi zararlar gördüğünü belirten kullanıcılar mağdur ve birçoğunun problemlerine Ticimax tarafında çözüm üretilemiyor.

Sikayetvar.com Platformu kullanıcılarından Mesut Nikli Ticimax Mağduru yaşadığı Varyant ve E Ticaret Paketi sorunlarını şöyle dile getirmiş ;

Ticimax den Demolarını denedim, görüşmeler yaptım varyantlar benim için çok önemli olduğunu belirttim ve Omni Paket aldım. Kullanmaya başladığım akşam ürün yüklemeye çalıştım. Şok kısıtlı demo kullandırmışlardı ve varyant yüklemek çok uzun zaman, emek istiyordu. Hemen aradım bu varyant sistemiyle paneli kullanamayacağımı belirttim, başka panel istedim yok dediler, varyantlarla ilgili güncelleme yapın dedim, yapamayız dediler. Excelle yüklememi veya bu işi ücretli yapacak firmalara delege etmemi söylediler. Bende olmaz dedim ve ücret iadesi istiyorum dedim. Bana aldınız kullanacaksınız, alıp kullanmayan müşterilerinin olduğu örneğini bile verdiler. İade fatura gönderdim.

Ertesi günü Avukat aracılığıyla Noterden iade faturası kabul etmiyoruz bildirimi gönderdiler. Sözleşmelerinde var ve mail mesajıyla da bildirdiler demomuzu kullandınız ve kabul ettiniz diye iddiada bulunuyorlar. Kısıtlı Demo kullandırdıklarını kabul etmiyorlar. Mağdur olduğumu, memnun olmadığımı, mutsuz bir müşteri olduğumu, çok zamanımı alacağını, uğraşamayacağımı defalarca anlatmaya çalışsam da duyarsız davrandılar. Davranmaya da devam ediyorlar, bu durum umurlarında değil gibi gözüküyor.

Ticimax’ın verdiği Cevaba Karşı Mesut Nikli kullanıcının Cevabı ;

Bilerek ve isteyerek eksik bilgi vermektesiniz. Bu açıktır, nettir. Kısıtlı demo kullandırılmasının sebebi nedir? Varyant kullanımını gördüğümde alacağımı mı zannediyordunuz? Kesinlikle almazdım. Çünkü eziyet, işkence, zaman, emek ve çok ciddi ekonomik kayıp. Kaç tane e ticaret sitesini varyant kullanımının zorluğu sebebiyle almadım. Sözleşmenizi niye tek taraflı yapıyorsunuz. Bu soruma cevap vermeyeceksiniz ödediğim parayı ödemek zorundasınız. Öyleyse niye kısıtlı kullanımlı demoyu sitemi kurmam için vermediniz? Niye kısıtlılığı kaldırılmış olanı verdiniz?

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-omni-pakette-bulunan-varyantlarin-kullanimi 

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.