Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax İade Yapmıyor İptal Etmiyor.

Ticimax E-ticaret Sistemi – Güvenli E-ticaret Altyapı Şirketi mağdurları, Şikayetimvar Platformunda ve çeşitli sosyal medya hesaplarından seslerini duyurmaya çalışıyor.

Ticimax Mağdurlarından Sertunç Bey’in Şikayeti :

Ticimax den 25 Kasım tarihinde bir paket satın aldım. 10 geçti hiçbir kullanım dahi yapmadım. Ürünleri alacağım yer ile fiyat anlaşmazlığına girdim elimde satacak hiçbir ürünüm yok kullanmayacağım ve iptalini istedim para iadesi istedim hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar ilgilenmiyorlar. Paketi almadan önce araştırma aşamasında çok ilgili gözüken arkadaşlar bir anda sanki düşman kesildiler.

Sertunç Bey Aynı Platform’dan diğer yorumlerı ;

Ticimax ile bugün görüşmemize istinaden ; *Ticimax* ürününü kiraya verdiklerini sözleşmeyi imzalayıp gönderirseniz hiçbir şekilde iptal ve iade almadıklarını ilettiler. Tüketici Hakem Heyeti 14 günlük koşulsuz şartsız iade ve iptal kanunun Ticimax sözleşmesinde hükmü olmadığını ilettiler. Ticaret kanununa dayanarak çalıştıklarını söylüyorlar.

Sanırım bu zamana kadar hakkını arayan bir müşteri ile karşılaşmadınız ben hukuksal sürecimi başlatıyorum. Tüm kamuoyunu buradan bilgilendireceğim. Emsal olması İçin. Tekrardan Tüm Ticimax alacak kullanıcıları bir kez daha uyarıyorum! Almadan önce üyeliği iptal iade edemezsiniz diye uyarmıyorlar sözleşmeyi okusaydınız deyip geçiyorlar.

Ticimax ile ilgili mağduriyetim hala giderilmedi ve Ticimax 10 günlük iptal iade sürecimi tamamlayana kadar her gün Ticimax ile ilgili bilgi aktarmaya devam edeceğim.

 

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-iade-yapmiyor-iptal-etmiyor

 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.