Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Hizmet Veremiyor ve Muhatap Bulamıyorum

Türkiye’nin E-ticaret Yazılım Şirketlerinden biri olan Ticimax Mağdurları Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayetim var Bloklarında uğradıkları maddi zararın boyutunu anlatmak için kamuoyu oluşturmak için şikayetlerini paylaşıyor

Dilan isimli Ticimax Mağduru, Kesinlikle pişmanlık. Ticimax’le şu anki aklım olsa asla çalışmazdım. Ticimax’te muhatap bulamıyorum.

Ticimax Mağdurlarından Dilan isimli Kullanıcının Şikayetleri ;

Bir tasarım paketi satın aldım tasarım paketinde mobili göstermeden onay istediler aylarca onunla uğraştım onay vermek istemedim. Hatta Şikayetvar ®’a yazdım. Sonra aradılar halledeceğiz diye şikayetimi kaldırttılar. Şimdi yine hiçbir şey yaptıkları yok benim zamanımdan yiyorlar.

Diğer tarafta yenileme sürem dolacak hala doğru düzgün bir site elime ulaşmış değil tasarıma dair hiçbir şey yapamıyorlar ve muhatap yok. O oraya yönlendiriyor diğeri diğer tarafa yönlendiriyor yani aylardır elimde var sıfır artık kabul ediyorum para vereceğim yapın diyorum onu bile beceremiyorlar. Kesinlikle pişmanlık. Ticimax’le şu anki aklım olsa asla çalışmazdım. Ticimax’te muhatap bulamıyorum.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini inceleyebilirsiniz. TIKLAYINIZ – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-hizmet-veremiyor-ve-muhatap-bulamiyorum

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.