Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Hiçbir Konuda Direk Çözümleri Yok

Ticimax.com – Ticimax E-Ticaret Paketi – Ticimax E-ticaret Sistemi Mağdurları Sosyal Medya Platformlarında ve Şikayetimvar Bloklarında Türkiye’ye mağduriyetlerini, Ticimax tarafından uğradıkları zararları anlatabilmek için yaşadıkları sorunları anlatıyor ve seslerini duyurmak istiyor.

Sikayetvar.com Platformu Messer nikli Ticimax Mağduru Şikayetlerini şu sözlerle dile getirmiş ;

Hiçbir konuda direk çözümleri yok. Destek hattına yazın görüntü alın tekrar şunu yapın bir daha orası olmadı buraya yazın vs vs vs… Sürüp gidiyor. Bütün gün orada uğraşacaksınız ve bunlardan anlayan bilgisayar yazılımcısı ile bu leri yapmanız lazım. Ticimax satın alana kadar süper ilgi aldıktan sonra başla yazışmaya ki bul birini. Senin sorununu çözsün. Kendi işinizi bırakıp sorunu çözmek için günlerce destek hattı ile yazışmanız lazım. Hiçbir sorumluluk almayıp pazaryerlerine yönlendirip işin içinden sıyrılıyorlar.

Bir müşteri olarak bize cevap verecek bizimle ilgilenecek danışman nasıl olmaz böyle güya kurumsal bir firmada hayret verici. **000 vererek aldığım program maddi karşılığı geçtim harcanan emek vakit boşa geçmiş zaman programı bir de öğrenmeye çalışıyorsunuz bir şey olacak gibi sonuna gelindiğinde hep sürpriz problem ve çözümsüzlük sarmalı çok can sıkıcı.

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini incelemek için TIKLAYINIZ. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimaxhicbir-konuda-direk-cozumleri-yok 

Ticimax E-Ticaret Paketleri, Ticimax İleri Seviye Bulut E-Ticaret Çözümleri, Ticimax E-İhracat Çözümleri, Ticimax Native Mobil Uygulama Çözümleri, Ticimax Depo Yönetim Sistemi, Ticimax Premium, Ticimax Entegrasyonlar, Ticimax Muhasebe – Erp Entegrasyonları, Ticimax Pazaryeri Entegrasyonları, Ticimax Xml Tedarikçi Entegrasyonları, Ticimax Santral Entegrasyonları, Ticimax Ödeme Sistemi Entegrasyonları, Ticimax Kargo Entegrasyonları,

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.