Ticimax Şikayet
Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax Altyapısının Teknolojik Yetersizliği, Yavaşlığı

Ticimax Şikayetleri bitmek bilmiyor, Kullanıcılar Ticimax alt yapısının yavaş olması sebebi ile uğradıkları ciddi zararları ve ekonomik kayıpları şikayetimvar.com platformunda duyurmaya çalışıyor.

Ahmet isimli kullanıcı Facia diye nitelendirdiği yorumunda ; TV’lerde Metro istasyonlarında her yerde dolaşan Ticimax reklamları pazarlamak hizmet kalitenizi yükseltmiyor maalesef, müşteri sayısını artırıp hepsini paylaşımlı sunucuya koyup aldıkları teknolojik hizmetin kalitesini artırmaz iseniz bu tip facia sonuçlar ortaya çıkıyor.

Ticimax altyapısı son zamanlarda siteye giremeyecek ölçüde yavaş, altyapıdan kaynaklı yaklaşık 1 haftadır devam eden bu yavaşlık yüzünden siparişlerimiz ciddi oranda düştü, kimi zaman gelen siparişlere barkod basabilmek için dahi siteye giremez olduk. Artık günümüz çağında milisaniyeler içerisinde yüklenen web sayfaları karşısında bu altyapı son derece yetersiz kalıyor şu haliyle, senelerdir kullanan eski bir Ticimax müşterisi olarak bunu içtenlikle söyleyebiliriz.

Şu ana kadar bu yavaşlıktan dolayı uğradığımız maddi kayıp büyük. Daha önce bunun düzeltilmesi için defalarca bildirim açtık, bu platform üzerinde yine bir bildirimimiz oldu, telefonla ulaşıp görüşen hanımefendinin pozitif söylemlerinden dolayı bir süre daha bekledik ancak bu yavaşlık düzelmedi, zaten ondan sonra da hiç iletişime geçilmedi tarafımızla, müşteri memnuniyeti kapsamında sunulan hediyeyi geri çekebilir, tek istediğimiz sitemizin tekrar sağlıklı bir biçimde faaliyet göstermesi.

Son zamanlarda TV’lerde Metro istasyonlarında her yerde dolaşan Ticimax reklamları pazarlamak hizmet kalitenizi yükseltmiyor maalesef, müşteri sayısını artırıp hepsini paylaşımlı sunucuya koyup aldıkları teknolojik hizmetin kalitesini artırmaz iseniz bu tip facia sonuçlar ortaya çıkıyor. Tek isteğimiz altyapının sağlıklı bir biçimde çalışması, şu an sayfaya giren müşteri alışverişini yapmadan kaçıyor, aksi takdirde dakikalara varan bekleme süreleri yaşanıyor.

Şimdiye kadar memnuniyetsizlik yaşadığımız durumun özeti: • Sitede 56k modemle bağlanılan 90’ların web sitelerini andıran bir yavaşlık mevcut, kimi zaman müşteri alışverişini tamamlayamadan sayfayı kapatmak durumunda kalıyor, bizim mevcut siparişlere dahi ulaşamadığımız zamanlar oluyor. • Bu konu ile alakalı bildirim açıyoruz, ezbere yanıtlar veriliyor, kesinlikle sizin online mağazanızda yaşadığınız sorunu anlayan ve buna yönelik çözüm odaklı bir hizmet yok. • Her tarafta dönen Ticimax reklamları oranında teknolojik yatırım yapılmamış gözüküyor, son zamanlarda yaşanan altyapı yetersizliğinin nedeni bununla alakalı olabilir.

Bu sorun çözüldüğünde ve istikrar sağlandığında bu şikayeti kaldıracağım, aksi bir durumda lütfen vaat üzerine iletişime geçilmemesini talep ediyorum, tek istediğimiz müşterimizin sağlıklı bir biçimde alışverişini tamamlaması, makul şekilde siteye girilebilmesi.

 

Ticimax Mağdurlarının şikayetlerini inceleyebilirsiniz. – https://www.sikayetvar.com/ticimax  

Kaynak : https://www.sikayetvar.com/ticimax/ticimax-altyapisinin-teknolojik-yetersizligi-yavasligi

Ayrıca Kontrol Et

Ticimax Şikayet

Ticimax Şikayet ; Ticimax’a 60 bin para harcadım, 8 aylık emeklerimiz boşa gitti

60 bin para harcadım ve 8 aylık emeklerimiz boşa gitti. Yüzlerce destek talebimize isteklerimize anlamsız cevaplar verdiler. Satıştan yazılıma müşteri hizmetlerine hepsi birbirinden kopuk bir şeyi anlatana kadar aylar geçiyor sonuç da alamıyorsun. Pandemi döneminde burunlarından kıl aldırmıyorlar ve gerçekten insanların hayalleri ve emeklerini heba ediyorlar,gözümde fala büyütmüşüm profesyonellerin adresi değilmiş. Yazık.