1970’lerin Efsane ülkücülerinden Abdulvahap DOĞU; Bizim ellerimizde her türlü güç, imkan ve iş bitirecek yiğitler var…

06.02.2018 BARCELONA – 1970’lerin efsane ülkücülerinden Abdulvahap DOĞU’yu İspanya’nın Barcelona şehrinde cezaevinde bulunan İtalyan bir arkadaşına ait lüx bir otelin geçici olarak işletmeciliğini yaparken ve Avrupa ülkelerine ticaret yaparken bulduk.

Tüm ısrarımıza rağmen röportaj yapmayı kabul etmedi. Ancak Türkiye’nin gündemi ile ilgili birkaç cümle almayı başarabildik ve bazı resimleri yayınlamamıza izin verdi.

DOĞU ‘’BİZİM SAFFIMIZ 1970’lerden beri belli ve hiç değişmedi’’ VATAN MİLLET VE BAYRAK SEVDALISIYIZ. Şu anda eskisinden daha çok Vatan Sevdalısıyız.

BİZ DİYORUZ Kİ ; Devletimiz ordusuyla Milletiyle AMERİKA, PKK-PYD-YPG, ve FETÖ ile başa çıkar ve çıkıyor. Bizim davamız içerde ve dışarı kaçan ‘’KANI BOZUK, AHLAK YOKSUNU, HAYSİYETSİZ  ve ŞEREFSİZ VATAN HAİNLERİ ile bunların kafalarına sıkılmadıkça vatanımızda ne huzur olur ne de terör biter. Hain içerideyken kapı kilit tutmaz.

BİZİM ELLERİMİZDE HER TÜRLÜ GÜÇ VE İMKAN ve de İŞ BİTİRECEK YİĞİTLERDE VAR…

Ancak DEVLETİMİZİN ÖNÜNE GEÇMEK İSTEMİYORUZ.

Gün ola harman ola deyip sabırla bekliyoruz. Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok. Allah’tan başka hiç kimseden de korkumuz yok.

TEK HAYALİMİZ ; Birkaç vatan haininin kafasına sıkıp, vatan ve İslam uğruna şehit olmak.

Aktüel İntermedya / GÜNDEM

Ayrıca Kontrol Et

Engelliler de Beyaz Yakalı ve Kalıcı Çalışan Olmayı Hak Ediyor!..

Yaklaşık 9 milyon engelli bireyin yaşadığı Türkiye’de ‘engelli istihdamı’ denilince akla daha çok mavi yakalı …